Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis

Příjezd je ze sjezdu na dálnici před Zadarem

Na ostrov Vir přijedete přes most, pojedete po hlavní až ke kruhovému objezdu (u marketu KONZUM s velkým parkovištěm), na kruhovém objezdu vyjedete na 1. výjezdu (směr Vir sever, Straža). Asi po 100 metrech projedete levotočivou zatáčku a bude stoupání do mírného kopce. Asi po 200 m, na vrcholu u zrcadla stojí v pravo jako první, velký žlutý dům před ním odbočíte na cestu směrem k moři, označenou Straža XXXI. Přijedete asi po 150 m před bílý patrový dům č. 11 s posuvnou bránou (šestý dům od silnice, viz foto), tam vás budu čekat, stačí dát vědět kdy budete vyjíždět. Případně poslat SMS, až budete sjíždět z hor a přejedete záliv (zbývá asi 1h.cesty na ostrov Vir).
Je možné využít autobusovou (Jadranexpres, FlixBus a jiné), nebo vlakovou (Student Agency-RegioJet) dopravu.

Přepravu si můžete objednat tam i zpět, na jeden nebo i více týdnů. Ceny autobusem se pohybují za zpáteční lístek na osobu kolem 2500,- Kč. Odjezdy autobusů jsou plánovány na pátek v odpoledních hodinách, příjez do Chorvatska, je druhý den v sobotu, v časných ranních hodinách. Odjezd zpět bývá plánován na sobotu ve večerních hodinách, příjezd do Česka v neděli odpoledne.
Dopraví vás do Zadaru, kde vás můžu vyzvednout osobně a tam vás zase při odjezdu dopravit. Je třeba domluva předem, obě cesty dohromady pro max 4 osoby 300 kč. Také je možnost využít autobusovou dopravu Zadar-Vir, autobusy vyjíždějí z autobusového nádraží/chorvatsky "kolodvor".
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one